• Diákjaink nyerték a nemzetközi startup-versenyt. Gratulálunk Kovács Eszternek, Vass Jázminnak és Juhász Reginának!

• A projektben 6 magyarországi és 6 szlovákiai szakiskolai intézmény vett részt, melyekből több mint 30 pedagógus (startup mentor) és több mint 250 diákot került bevonásra. A résztvevő diákok kétfordulós start-up versenyben vettek részt, ahol az eredményes tanulók nem csak egész életre szóló élményt és tapasztalatot szerezhettek, hanem valós tárgyi ajándékokra válthatták a verseny során összegyűjtött pontjaikat. A fődíjat 300 euró pénzjutalom volt. Ezt sikeresen a mi iskolánk diákjai szerezték meg!

• Magyar Beszéd

• Siker! Diáklányunk, Kovács Eszter a Szép Magyar Beszéd anyanyelvi verseny országos döntőjében az 1. helyen végzett. Szívből gratulálunk a gyönyörű eredményhez!

• Karácsonyi inspirációk Kassa 2018

• Gratulálunk Tóth Gréta Klaudiának az elért eredményeihez!

• PODHÁJSKE DNI KLOBÁS A TRADIČNÝCH ŠPECIALÍT 2018

• 1. Miesto - 1. Helyezés