• Kto sme? - Kik vagyunk?

• Sme partia mladých ľudí, ktorá vzišla z riadnych triednych volieb a dostali sme hlas zastupovať svojich spolužiakov na vyššej úrovni. Spája nás chuť veci zlepšovať, zlepšovať prostredie školy a hlavne zlepšovať študentský život na našej škole. Naše heslo je od minulého roka #bližšiekvám, chceme byť ešte bližšie k študentom, ako kedykoľvek pred tým. Naše funkčné obdobie začína dňom vyhlásenia výsledkov volieb a končí dňom nových volieb.

Mi egy fiatalokból álló csapat vagyunk, akik a rendes osztályválasztásokból származnak, és kaptunk egy szavazatot, hogy képviseljük osztálytársainkat egy magasabb szinten. Az összeköt minket az a vágy, hogy jobbá tegyük a dolgokat, javítsuk az iskola környezetét és főleg a diákéletet az iskolánkban. A tavalyi év óta a mottónk #közelebbhozzátok, szeretnénk még közelebb kerülni a diákokhoz, mint valaha. A mandátumunk a választási eredmények kihirdetésének napján kezdődik és az új választások napján ér véget.

• Čo robíme? - Mit csinálunk?

• Študentská rada je poradný a iniciatívny samosprávnym orgánom, ktorý sa vyjadruje k otázkam výchovy a vzdelávania, a ktorý tiež:

1. Iniciuje, pripravuje a organizuje akcie pre študentov.
      2. Zastupuje naše triedy vo vzťahu ku škole, k učiteľom, k vedeniu.
      3. Podáva iniciatívne návrhy a stanoviská vo veciach týkajúcich sa študentov, ktoré sa vzťahujú k práci školy.

A Diáktanács egy tanácsadó és kezdeményező önkormányzati szerv, amely a nevelés és oktatás kérdéseivel foglalkozik, és amely szintén:

1. Kezdeményezi, előkészíti és szervezi az eseményeket a diákok számára.
      2. Képviseli osztályainkat az iskolával, a tanárokkal és az igazgatósággal szemben.
      3. Kezdeményező javaslatokat és állásfoglalásokat nyújt be a diákokat érintő ügyekben, amelyek az iskola működésére vonatkoznak."
  • Dokumenty - Dokumentumok